GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Stop med lock 14897252
nr 1489 7252
Stop med lock
2 st, Höganäs, " Skiphult 1881 & 1886". Höjd: 17 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 september 2022
kl 19:38:45
12/9 19:33:45